Chess Coordinate Training – aplikacja na Androida

Szachy są wspaniałą grą w którą bardzo lubie grać. Kiedy poznawałem zasady gry w szachy i czytałem różne książki najwięcej czasu zajmowało mi szukanie odpowiedniego pola szachowego. Jak powszechnie wiadomo każde pole szachowe ma swoje współrzędne którymi operują wszyscy szachiści podczas zapisu parti, publikacje szachowe oraz książki poświęcone szachom. Z tego powodu umiejętność szybkiego rozpoznawania pól szachowy jest niezwykle ważna podczas nauki oraz zgłębiania tajników gry w szachy. Dlatego w swoim wolnym czasie stworzyłem aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android która ma pomóc w nauce szybkiego rozpoznawania pól szachowych. Panie i panowie przedstawiam wam aplikacje Chess Coordinate Training:

chess_coordinate

Działanie aplikacji jest bardzo proste. Na początku przed rozpoczęciem treningu użytkownik wybiera tryb gry, czy chce trenować z bierkami na szachownicy czy też bez oraz czy patrzy na szachownice od strony białych czy czarnych. Następnie rozpoczyna się faktyczny trening gdzie użytkownik ma 30 sekund na poprawne wskazanie jak najwiekszej ilości pol szachowych. Po poprawnym wskazaniu pola losuje sie nastepne pole które użytkownik musi wskazać itd. A tak prezentują się zrzuty ekranu z aplikacji:

Strona startowa Menu wyboru Trening Wynik

Aplikacje moża pobrać z Google Play. Serdecznie zapraszam do pobierania i zgłaszania swoich opini.


Get it on Google Play

Chess Coordinate Training – aplikacja na Androida
Ocena: 5 (1 głosów)

0 Komentarzy

Comments are closed.

banner

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zobacz szczegóły

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Więcej informacji znajdziesz na Jak Google wykorzystuje dane gromadzone podczas korzystania z witryn i aplikacji naszych partnerów.

Zamknij