Informacje

– Nie można wykorzystywać informacji zawartych na tej stronie do celów komercyjnych (zarobkowych)!
– Nie można kopiować, zapisywać, udostępniać osobą trzecim całej strony,  jak i jej fragmentów, bez zgody autora oraz zamieszczenia wyraźnej informacji o pochodzeniu tych materiałów – należy podać informację wraz z linkiem do tej strony.
– Nie ponoszę odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku działania i tworzenia zamieszczonych na tej stronie projektów. Pamiętaj! Wszystko robisz na swoją odpowiedzialność.

Strona ma charakter czysto edukacyjny jak i inspiracyjny. W razie pytań proszę o kontakt.

Licencja Creative Commons
Strona i wszystkie materiały zawarte na tej stronie są na licencji licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe chyba, że napisano inaczej.

banner

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zobacz szczegóły

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Więcej informacji znajdziesz na Jak Google wykorzystuje dane gromadzone podczas korzystania z witryn i aplikacji naszych partnerów.

Zamknij