O mnie

Na imię mam Tomasz, elektroniką i programowaniem interesuje się od zawsze. W 2017 roku ukończyłem studia inżynierskie pierwszego stopnia na kierunku “Elektronika i Telekomunikacja”, na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na wydziale “Automatyki, Elektroniki i Informatyki”. Obecnie kontynuuję studia magisterskie na tym samym kierunku.

W wolnym czasie zajmuje się budowaniem różnych projektów, głównie elektronicznych. Dodatkowo prowadzę tą stronę na której umieszczam ciekawsze projekty które wykonałem w swoim życiu. Najbardziej interesuje się programowaniem systemów wbudowanych z czym wiążę swoją przyszłość. A przynajmniej mam taką nadzieję.

Oprócz strony internetowej posiadam konta na znanych portalach społecznościowych. Znajdziesz mnie na:

Poza elektroniką lubię też grać w szachy. Od czasu do czasu gram na znanym portalu lichess.org. Jeśli chcesz zagrać ze mną partię zapraszam na mój profil:

banner

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Zobacz szczegóły

Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Więcej informacji znajdziesz na Jak Google wykorzystuje dane gromadzone podczas korzystania z witryn i aplikacji naszych partnerów.

Zamknij